Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Piątek, 2024-07-12 ( Imieniny: Brunona, Jana)

Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brody - Skład Rady Gminy - kadencja 2018-2023

Skład Rady Gminy - kadencja 2018-2023

 

Janusz Adamus

Przewodniczący Rady Gminy w Brodach

(41) 271-12-31 wew. 228

Urząd Gminy Brody - pokój Nr. 105.

E-mail: ugbiuro_rady@brody.info.pl

 

 

 

 

 

Tomasz Budzyń

Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Brodach.

 

 

Andrzej Jagieła

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów

Piotr Kosmala

Przewodniczący Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Bezpieczeństwa

Leszek Sarna

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

 

Anna Tomczyk

Jadwiga Bonia

Beata Szustak

 

 

 

 

 Dariusz Łodej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Banasik

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Michalczewski

 

 

 wojciech-kania-radny-gminy-brody

 

 

 

 Wojciech Kania

 

 

 

 

 

 

 Roch Kudelski

 

Angelika-boron-wladze

Angelika Boroń

 

 

 

 Aneta Kutera

 

 

 

 

Autor: Wiesława Wójcik

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-11-26 13:02przez: Wiesława Wójcik
Opublikowano:2018-11-26 08:12przez: Łukasz Wzorek
Zmodyfikowano:2022-06-08 08:11przez: Łukasz Wzorek
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Brodach
Odwiedziny:2839

Rejestr zmian

  • [2022-06-08 08:11:58]Łukasz WzorekAktualizacja danych
  • [2022-06-08 08:09:20]Łukasz WzorekAktualizacja danych
  • [2022-02-22 13:42:02]Łukasz WzorekAktualizacja danych
  • [2020-10-01 14:44:58]Łukasz WzorekAktualizacja danych
  • [2019-03-01 14:38:45]Łukasz WzorekDodanie nowego Radnego z Adamowa

Banery/Logo